אנא היה שותף עם "שמור עיניך" ותרום בעין יפה

ש"ח גוייס על ידי התורמים
% מסכום הקמפיין גוייס (50000 ש"ח)
אנא הכנס את סכום התרומה:
התרומה שלך
ש"ח
.00
תורמים תרומות
שמור עיניך הוא השיטה היעילה היחידה שעומדת לרשותנו ואני מודע למספר האנשים הרב שניצלו מההתמכרות ההרסנית הזאת בזכותם
—הרב ד"ר אברהם טווערסקי
(למכתב המלא)
שמור עיניך מספק מענה מקיף, עשיר, מדורג, ובדרך הטובה ביותר האפשרית כיום. כל מי שיכול לסייע לארגון הזה לגדול זוהי מצווה רבה
—הרב יהושע שפירא
(למכתב המלא)
אלפי אנשים נעזרו בארגון שמור עיניך בעשור האחרון, רבים מהם הביעו את תודתם העמוקה במכתבים ששלחו אלינו, בהם סיפרו על המהפך לטובה שחל בחייהם, כאשר מצאו פיתרון לבעייתם:
סוף סוף אחרי שנים של סבל הגעתי לשמור עיניך ומצאתי כאן פיתרון. ההרגשה היא שחרור עצום, כאילו תמיד ידעתי בלב שאני צריך ללכת לשם. אבל כל הזמן הכחשתי את זה. הרגשה כאלו חזרתי הביתה, כאילו תמיד חיכו לי וידעו שאני יגיע, וזה רק עניין של זמן. מרגיש שאבא שבשמים לא שכח אותי, ושלח אלי מלאכים טובים. שהגעתי למצב של יאוש, שכבר ניסיתי הכל, שנלחמתי עד טיפת הדם האחרונה, ואז הישועה מגיע ממקום לא צפוי.
—רפי
התודעתי לאתר הנפלא הזה לפני כמעט שנה, במצב של יאוש מוחלט. הייתי משוכנע במאה אחוז שהאוננות תשאר בת לוויתי הנאמנה לכל החיים. תודה רבה לכל החברים היקרים שהיו עבורי השער אל מחוץ לעולם התאוה הארור. וכמובן, למייסדי האתר הנפלא הזה, שאת שארית חיי השפויים אני חייב להם.
—רונן
אני לא בטוח אם אני חולם או שזה אמיתי. אבל לפי החישוב שלי אני נקי נכון להיום חצי שנה. מודה אני לפניך מלך חי וקיים שהחזרת בי את חיותי בחמלה ואהבה רבה. קירבתני אליך ולימדת אותי להכירך. אנא ממך אבא יקר, עוד יום אחד נקי, מחובר ומפוכח.
— יובל
תודה למקום שבזכותו השתחררתי, שבזכותו אני חי חיים אחרים עכשיו. יותר טובים, יותר שלווים, יותר אוהבים,יותר מחוברים לעצמי. כיום אני נשוי באושר כבר יותר משנתיים, ויש לי ילד אחד מתוק במיוחד
—יענקי
התרומה שלך
ש"ח
.00
פרטים

צורת תשלום

כרטיס אשראי כרטיס אשראי ישראלי פייפל בשיחת טלפון בהעברה בנקאית שליחת מזומן בדואר

פרטים אישיים

שם או כינוי*
איזה שם אתה מעוניין שנציג ברשימת התורמים?
אימייל*
מספר טלפון - לא חובה
מספר כרטיס אשראי*
תוקף*