ברוך הבא לשמור עיניך!

ברוך הבא לשמור עיניך!

שלום לך חבר יקר,

אם הגעת לכאן, כנראה אתה מחפש עזרה לבעיה של התמודדות עם צפייה בפורנו או התנהגות בעייתית אחרת בתחום המיני. בין אם אתה צריך עזרה עבור עצמך, עבור חבר שאתה מכיר, עבור בן משפחה או עבור כל אדם אחר, הגעת למקום הנכון.

לשמור עיניך מגיעים אנשים בגילאים שונים, רווקים ונשואים, אברכי כולל ואנשי מקצוע, חסידים מכל החצרות, מגוון רחב מאוד של פונים. כולם מגיעים עם בעיה של שמירת העיניים, אבל כפי שאין פרצופיהם שווים, כך גם פעמים רבות דרגת ההתמודדות שונה. יש כאלו שרק צריכים מעט חיזוק בשמירת העיניים, יש כאלו שצריכים כלים לעזור להם לחסום את המחשב כדי לא להתדרדר עמוק יותר, וחלק נמצאים במצב של התמכרות ממש והם צריכים תוכנית גמילה. לכולם יש מענה אצלנו.

מטבע הדברים, בגלל מגוון הפניות הרחב, אזי גם מערך הכלים שלנו הוא מגוון, ואנו ממליצים מאוד שתירשם לאתר כדי לקבל גישה לשלל האפשרויות והכלים, כולל אימייל חיזוק, יצירת קשר אישי עם הצוות, אתגר התשעים יום, הפורום ועוד.

להרשמה לאתר לחץ כאן

לפניך סקירה קצרה על מספר כלים מרכזיים. חשוב לציין שפעמים רבות משתמשים חדשים לא יודעים מה אכן מתאים עבורם, וצריך תקופה של התנסות בכלים שונים כדי לדעת מה הדרך הכי טובה עבורם. אל תהסס להתנסות, לבדוק, לשאול ולחקור, וכמובן אתה מוזמן לפנות אלינו באימייל ונשמח לעזור לך מהניסיון שלנו.

מדריך שמור עיניך

זהו המקום בו הכי כדאי להתחיל. המדריך מכיל מגוון כלים שמסודרים מהקל אל הכבד, וכולם שווים לכל נפש. כדאי להתחיל מהכלי הראשון ולהתקדם הלאה לפי הצורך. כמובן רצוי להשתמש במספר כלים ביחד על מנת להשיג את התוצאות המקסימליות.

לכניסה למדריך לחץ כאן

אתגר התשעים יום

הרבה פעמים מה שאנחנו צריכים זאת מטרה ברורה, ביחד עם מוטיבציה שתעזור לנו לעמוד בהצלחה בהתחייבות שלנו כלפי עצמנו. בדיוק לצורך כך נועד האתגר של התשעים יום. בטבלה ניתן לראות את ההתקדמות היומית, לקבל מדליות וירטואליות על ההתקדמות, ולקבל הרבה תמיכה ודחיפה להצליח בתהליך.

לכניסה לאתגר התשעים יום לחץ כאן

הפורום

זה המקום לקבל עזרה מאנשים אחרים שמתמודדים בדיוק עם מה שאתה מתמודד, לשמוע מהם מה עובד עבורם, איך הם משתמשים בכלים של האתר ומה הם עושים ברגעים קשים. כאן תוכל להתכתב באופן אנונימי לחלוטין, ולקבל תמיכה אמיתית מאנשים אמיתיים.

לכניסה לפורום לחץ כאן

פורטיפיי

פורטיפיי הינה תוכנית וידאו מושקעת שפותחה על ידי מומחים בתחום, המעניקה כלים מעשיים להתמודדות עם הדחף בשעת אמת, כדי להימנע מהפיתוי וללמוד דרכי התמודדות טובות ובריאות יותר.

לכניסה לפורטיפיי לחץ כאן