ט' ניסן התשע"ז

עתה בני חורין

שלום לכולם אני כאן באתר למעלה משנה וכרגע אני נקי ב"ה למעלה ממאתים ימים אחרי עשר שנים של אוננות יומיומית ופחדים ודמיונות וכו 'וכו'.

אני כותב כרגע בפעם הראשונה באתר אני פשוט לא מאמין איזה שינוי עבר עלי עד לפני שנה וחצי אני זוכר פשוט לא היה יום בלי נפילות כל הזמן היתי חושב רק על זה לא היתי נרדם בלי זה לא היתי יכול להסתובב ברחוב בלי להסתכל היתי מציץ מן החלונות במשך שעות ומדמין שאני רואה כל מיני... הייתי מנסה להלחם בלי הפסקה וכמובן ללא הצלחה היתי כל הזמן בהרגשה נוראה ככה עברו כל השנים הטובות.

שנה שעברה התחילה בירידה ענקית (כידוע שלפני הבוקר חושך הלילה גובר) היה לי אינטרנט פתוח הנפילות התחזקו פשוט הרגשתי שיש לי בעיה כל פעם החלטתי שלא עוד ואופס אחרי כמה שעות שוב וחוזר חלילה הייתי ממש עבד.

עד שתוך כדי חיפוש בגוגל ממש ב(ניסי ניסים)טעות מצאתי את שמור עיניך והתחלתי לקרוא ולקרוא שעות על גבי שעות בפורום במדריך וכך פשוט יצאתי מעבדות לחירות

אחרי כמה ימים הרמתי טלפון ולא הצלחתי לדבר הוא דיבר ואני רק עניתי אחרי כמה ימים דיברתי עם הרב שלי על זוהוא ממש עודד אותי וכך הייתי נקי כמעט תשעים יום ואז נפלתי ושוב הייתי נקי שבוע ונפלתי שבוע ונפילה וכך נמשך מאדר עד הקיץ האחרון עד כח אב ומאז ועד היום אני נקי בן חורין וממשיך להתפלל להשם שילחם במקומי ממשיך לקרוא כאן ולפעמים מקשיב לקבוצות וממשיך להודות ולהתחנן להשם על כל יום שעבר ושיעבור...