שכחת את פרטי ההתחברות?

תוכנית 12 הצעדים

התכנית המובילה לגמילה מהתמכרות לצפיה בפורנו

הסיפור של אלי

צפה באלי, אחד ממאות מכורים שמצא בשמור עיניך פתרון לבעיה שלו

האם אני מכור?

כיצד תוכל לדעת האם אתה מכור או שאתה רק צריך קצת עזרה בהתמודדות שלך? אין מבחן חד משמעי לפיו ניתן לערוך הבחנה ברורה של שחור ולבן, אך ישנן מספר שאלות שיוכלו לעזור לך.

חברים שהיו במצב שלנו או גרוע מכך, סיפרו לנו שגם הם עברו את אותו מסע ייסורים, גם הם ניסו כל דרך אפשרית, אך לבסוף אלוקים הביא אותם לתכנית שלנו והם מצאו דרך חדשה.

המשכתי שוב ושוב לנסות להפסיק. כל פעם הייתה "הפעם האחרונה", וכל פעם ניסיתי להלחם בעצמי עם יותר תורה, תפילה, תשובה, צדקה ועוד ועוד. אבל למרבה הצער - דבר לא עזר.

לא בטוח אם אתה מכור או לא? לא מצליח להחליט האם התכנית מתאימה עבורך? אתה מוזמן להתייעץ איתנו. לחץ כאן לכל האפשרויות ליצירת קשר עם המומחים שלנו, באימייל, בצ'אט או בטלפון.

צעד אפס

שלושת האפשרויות המרכזיות שלך להתחיל בתהליך

מידי יום מתקיימת קבוצה טלפונית של תכנית הצעדים, המתאימה במיוחד לחברים בתחילת דרכם. בקבוצה ניתן להאזין, לשתף וכמובן לשאול שאלות על התכנית ולקבל תשובות.

הצטרפות לקבוצה חיה היא לא צעד פשוט, ומטבע הדברים הוא מלווה בחששות: את מי אפגוש שם ומה זה אומר עליי? כאן תמצא את כל המידע על הקבוצות החיות.

פורום שמור עיניך הוא מקום מפגש וירטואלי לחברים חדשים עם ותיקים, כשלכולם ישנה מטרה אחת: להפסיק את הנפילות. כאן ניתן למצוא חברים לדרך, לשתף ולקבל תמיכה ועזרה.

מרכז המידע

כל מה שאתה צריך לדעת על התמכרות, תכנית הצעדים וכיצד מצטרפים

תכנית 12 הצעדים מיועדת לאנשים שהגיעו למצב של התמכרות, ולא עבור מי שנמצא בהתמודדות רגילה עם המשיכה הטבעית של היצר הרע. קרא עוד ותראה האם כדאי לך להצטרף.

מדוע כל כך קשה להפסיק? לכאורה מדובר בעניין פשוט יחסית שבו אנחנו מבינים שכל פניה אל התאווה תסתיים בנפילה כואבת, והשכל הישר ינחה אותנו שלא לעשות את מה שיגרום לנו כאב.

אחד הכלים הכי אפקטיביים שאנחנו משתמשים בו בשמור עיניך היא תכנית 12 הצעדים, תכנית שהצילה מאות ואלפי חברים שהגיעו לכאן כשהם לא מצליחים להפסיק את הנפילות שלהם.

אחת הסיבות לכך היא בגלל שכדי להפסיק את הנפילות אנחנו חייבים לשבור את מחסום הבדידות, האשמה והבושה. ואת זה ניתן לעשות רק כשאנחנו פוגשים אנשים אחרים.

TOP