ברוכים הבאים, אורח

מרגיש נורא
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מרגיש נורא 1757 צפיות

מרגיש נורא לפני 7 שנים, 7 חודשים #94683

• ארנב
  • חבר חדש
אני מרגיש נורא שנפלתי אחרי הרצף של הנקיות הכי ארוך שלי מלא זמן. ועוד בחודש אלול ואני מרגיש שכל מה ששמרתי בתקופה הזאת נהרס ברגע אחד אני לא יודע אם אי פעם בכלל אצליח להיות נקי יותר זמן למישהו יש פתרון

תגובה: מרגיש נורא לפני 7 שנים, 7 חודשים #94686

כמה זמן היית נקי?
ואחי, באמת אני אומר לך, תאמין לי שאפשר להיות נקי להמון זמן, ואפשר באמת לצאת מזה.
יש הרבה אנשים שהגיעו למקומות מאוד עמוקים ואפילו משם הצליחו להתרומם והיום הם נקיים במשך שנים.
אני מניח שהמצב שלך הרבה פחות גרוע משלהם, אז בטוח ובוודאי שאתה יכול להיות נקי. זה דבר ראשון.
דבר שני - לא משנה איך אתה מרגיש ומה אתה חווה בדיוק, העיקר שאל תעיז בשום פנים ואופן ליפול  להאשמה עצמית ולהלקאה עצמית וליאוש - זה הכי גרוע בעולם! זה עלול להוביל להתרסקויות.
גם אני נפלתי באלול וזה לא נעים להיות בתקופה הזאת ככה. אבל העיקר באמת לא ליפול ליאוש ולעצבות. גם אם אתה מרגיש הכי רע בעולם, תדע לך, זה יעבור. תנסה בכל הכוחות להתחזק דווקא מהמקום שלך ותראה ישועות בעז"ה. תן חיוך! 

העיקר זה תודה והודאה.
על כל יום נקי תגיד תודה רבה לקב"ה ששמר אותך נקי.

תגובה: מרגיש נורא לפני 7 שנים, 7 חודשים #94688

• מחכה לשקט1
  • רצף ניקיון נוכחי: 375 ימים
  • דירוג כסף

אין פיתרונות קסם, אבל יש פתרונות שעובדות לאט אבל בטוח אם אתה מתחייב לתוכנית ועושה הכל בשבילה היא משנה אותך אט אט 
ההחלמה מהריק שמכרסם בתוככי ליבי היא הפתרון בשבילי וזה על ידי הצעידה בצעדים
אוהבים אותך ומזדהים איתך

הכל במשורה.

תגובה: מרגיש נורא לפני 7 שנים, 7 חודשים #94707

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
הפיתרון הוא לבצע פעולות החלמה מיד לאחר הנפילה, כפי שעשית בפתיחת הפוסט הזה.

כמו כן, כדאי להיות בקשר טלפוני אישי עם חברים פה באתר, או לפחות ברמה של התכתבות מדי פעם. זה מאוד עוזר שיש עם מי לשתף את הסודות הללו.

תזכור, התאווה אוהבת חושך וכשאתה משתף אתה בעצם מאיר עליה וממוסס אותה

תגובה: מרגיש נורא לפני 7 שנים, 7 חודשים #94710

• Hanuka82
  • חבר חדש

מבין אותך... אנחנו כל כך רוצים להיות נקיים וטהורים לקראת יום הדין... אני בדיוק במצבך.

האנשים פה עוזרים ונותנים כוח... 

אני בדיוק במצבך, קיבלתי מהיצר הרע שלי סטירה אחרי 19 יום ואז נפלתי שוב אחרי 3 ימים... עכשיו אני נקי יום וחצי וצובר כוחות וכלים לקרב הבא בנינו...

אין אופציה אחרת אלא רק להלחם ולהתמודד... אנחנו גם נמדדים על המאמץ הזה... 

ראיתי פעם משפט יפה מהרב שלום ארוש : 'הקב״ה לא מצפה שתצליח, הוא מצפה שתנסה...׳

תגובה: מרגיש נורא לפני 7 שנים, 7 חודשים #94711

ארנב כתב on 25 ספט' 2016 19:10:
אני מרגיש נורא שנפלתי אחרי הרצף של הנקיות הכי ארוך שלי מלא זמן. ועוד בחודש אלול ואני מרגיש שכל מה ששמרתי בתקופה הזאת נהרס ברגע אחד אני לא יודע אם אי פעם בכלל אצליח להיות נקי יותר זמן למישהו יש פתרון

לא נורא, כולנו חווינו הפתעות. והפתעות קשות משלך. אף אחד לא שונא אותך ולא דוחה - בוודאי לא אביך שהביא אותך לעולם - אביך שבשמים. תהיה בטוח שמחכים לך ימים יותר טובים, ימים שכאלו שחלמת עליהם ורצית אותם! 

תמשיך להיות איתנו ועם מה שעובד לך. - בסוף תצא מזה!  

בהצלחה! אוהבים!!

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן