ברוכים הבאים, אורח

צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על הקבוצות
(0 צופה) 

נושא: צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על הקבוצות 48468 צפיות

צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על הקבוצות לפני 11 שנים, 2 חודשים #22449

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
כחלק מארגון מחדש של מערך הקבוצות הטלפוניות של 'שמור עיניך', הוחלט כי כמות הקבוצות ותפקידם ישתנה באופן שיתואר מיד. חשוב להדגיש כי במידה ומספר חברים יהיה מעוניין לקיים קבוצה טלפונית מכל סוג שהוא, הם יוכלו להשתמש בשירותי הקו הטלפוני של שמור עיניך במידה ויבקשו זאת, וכי מטרת השינויים המתוארים הוא לייעל את השימוש שאנו עושים במערך הטלפוני לצורכי ההחלמה והנקיון של כלל המשתמשים והחברים.

ב'שמור עיניך'  מתקיימות הקבוצות הטלפוניות הבאות:   

1. קבוצה צהריים פתוחה המתאימה במיוחד לחברים חדשים - בימים ראשון עד שישי, בשעה 13:30 בצהריים מתקיימת קבוצה פתוחה למשך חצי שעה בהנחיית 'סוד הכניעה'. זוהי קבוצה של לימוד, תרגול ויישום של עבודת הצעדים. קבוצה זו מיועדת לכל מי שהנפילות כואבות לו מספיק כדי לנסות להשתמש בעבודת 'הצעדים' על מנת להימנע מהם ולהתגבר על המאבק בהם, והיא מתאימה מאוד לחברים חדשים.

הקבוצה מתקיימת טלפונית כל יום באחת וחצי בצהריים, בטלפון 04-301111 שלוחה 2, הקוד לקבוצה 369#.

2. קבוצה סגורה לחברים ותיקים בימים ראשון עד חמישי בשעה 23:00  מתקיימת תחת הכותרת 'מבט חיובי'. המשתתפים בקבוצה זו משתפים את עבודת הצעדים שנעשתה במהלך הימים האחרונים, וחולקים את הקשיים שרובצים עליהם בחיי היום יום. הקבוצה הינה בקוד 'הסגור' הניתן לאחר פניה למייל של שמור עיניך או לקו החם.

3. קבוצה סגורה ביום חמישי בשעה 23:30 מתקיימת במתכונת 'הקבוצה שאחרי הקבוצה'. במסגרת קבוצה לא פורמאלית זו, המשתתפים מעלים דיונים והתלבטויות בעבודת הצעדים שלהם, ומקבלים עצה וסיוע זה מזה בנושאים שונים הקשורים להחלמה ולמפוכחות. הקבוצה בהנחיית מנהל הפורום בעל הכינוי 'אסירותודה', והיא פועלת בקוד 'סגור' הניתן לאחר פניה למייל של שמור עיניך או לקו החם.

על מנת לקבל את הקוד לקבוצות הסגורות יש לשלוח אימייל לכתובת: help@gye.org.il או להתקשר לקו החם: 1-599-500-119

- - - - -

קבוצות חיות של שמור עיניך מתקיימות בימי ראשון ושלישי בירושלים ובימי שני באזור המרכז. לצורך הצטרפות יש ליצור קשר במייל: help@gye.org.il

קבוצות חיות של SA מתקיימות בכל הריכוזים הדתיים והחרדיים וכמעט בכל רחבי הארץ. למידע ולהצטרפות לקבוצה באזור מגוריך אנא פנה אלינו במייל או התקשר לקו החם.

בנוסף מתקיימת קבוצה ברמת גן בחסותו של הרב יהושע שפירא בימי שלישי, 18:30-20:00. לפרטים על הקבוצה יש לפנות ליצחק – 0525214436.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs
נערך לאחרונה: לפני 5 שנים על ידי אסירותודה.

בעניין: קבוצות שמור עיניך - כל הפרטים לפני 11 שנים, 2 חודשים #23498

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.

קבוצה נוספת מתקיימת בשעה 10:30 בלילה שעון החוף המזרחי.
קרי: יום ראשון בשעה 5:30 בבוקר לשעון ישראל.
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על קבוצות שמור עיניך. לפני 11 שנים #27800

• אלעזר
  • חבר חדש
  • חברים הבעיה לא אצךכם בלבד כי אם בכל העולם והרק אתם
למה אני מרגיש כאילו אנו מתחנפים לקב"ה ומבקשים  לחיות ..לא מגיע לנו לחחיות ..? כמו כולם ..?למה אנו חריגים?מאמלל אותנו ואנו מתחחננים ?פייר?
מצד שני וכי יעלה על הדעת שהקב"ה מקפח בריה ..למה לא שאלנו למה פלוני על כסא גלגלים או למה פלונית מכוערת ולא הולך לה בשידוכים וכאלה..
קודם כל כולנו כדי להתרפאות צריכים להיות במקום בטוח בסביבה בריאה שיש הורים תומכים ולא מעיקים..הרי כל הנפילות מתחזקות אילולא היה לנו גב חזק ותומך ..אני בא מרגע משפחתי רע במקצת ללא חום ואהבה ותמיד מריבות עם הורי..חנוק מאד גדלתי ועד היום אני  מחש לעצמי מקום להיות מבלי לחשוב על כסף או משהו אחר..
כמה שיותר תשובות

בעניין: צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על קבוצות שמור עיניך. לפני 10 שנים, 10 חודשים #34454

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
מצויין
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 12 חודשים על ידי .

בעניין: צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על הקבוצות לפני 10 שנים, 9 חודשים #37540

• דבוק בה'
מה זה אומר להרים את הכפפה?

בעניין: צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על הקבוצות לפני 10 שנים, 9 חודשים #38209

• בן ש
  • דירוג כסף
אמורה להיות קבוצה ביום ראשון ב-16:30.  מה קרה לה?  האם העבירו אותה ל-13:30 כמו בשאר הימים?

בעניין: צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על הקבוצות לפני 10 שנים, 8 חודשים #39320

• חוזר לאבא
  • דירוג זהב
  • שוב חוזר לאבא
לחברים החדשים, שימו לב.
הנתונים פה השתנו. http://www.guardyoureyes.org/forumheb/index.php?topic=3742.0 תקראו על המצב החדש בנוגע לקבוצות הטלפוניות.
בלנ"ד לעולם לא אחזור יותר ליפול מרצוני. אבא, גם אם ארגיש שאתה דוחה אותי אמשיך לנסות לחזור אליך בכל יום, רק להיום. עד שאמצא את הדרך.
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 8 חודשים על ידי .

בעניין: צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על הקבוצות לפני 10 שנים, 7 חודשים #41718

למעוניינים - יש גם קבוצה ברמת גן, בעידוד והדרכת הרב יהושע שפירא שליט"א.

ימי שלישי, 18:30-20:00.

פרטים: יצחק - 0525214436.

(הערה חשובה: הקבוצה מיועדת לאנשים שנפלו רק "עם עצמם", ולא לאנשים לנפלו עם אנשים/נשים אחרות).
אי אפשר להתקדם בלי לעבוד!

ריבון העולמים ידעתי ידעתי ידעתי
כי הנני בידך, בידך, בידך לבד
כחומר, כחומר, ביד היוצר
ואם גם אתאמץ בעצות ותחבולות
וכל יושבי תבל יעמדו לימיני להושיעני ולתמוך נפשי
מבלעדי עוזך ועזרתך
אין, אין, אין עצה וישועה

אם אני לא דבוק למעלה אני דבוק לקרקעית

בעניין: צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על הקבוצות לפני 10 שנים, 1 חודש #53717

• layo (יונתן)
שלום חברים
אני יודע שהקבוצה של 1 וחצי בצהריים, והקבוצה של 11 בלילה פעילות.
האם גם הקבוצה של 10 בלילה פעילה?

בעניין: צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על הקבוצות לפני 10 שנים, 1 חודש #53718

רק ביום ראשון.
בקוד הפתוח
חוסר אונים איננו חולשה, זו המציאות.

בעניין: צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על הקבוצות לפני 10 שנים, 1 חודש #53720

• layo (יונתן)
אוקיי תודה רבה!

בעניין: צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על הקבוצות לפני 10 שנים, 1 חודש #54852

• Stoppp
  • חבר חדש
  • השם זכני שכשם שאני כרוך לתאווה,כך אהיה כרוך אליך
איפה יש פרטים בנוגע להגעה למפגשים עצמם.. יש בצפון ?
" וּמשֶׁה נִגַּשׁ אֶל הָעֲרָפֶל אֲשֶׁר שָׁם הָאלקים.. "
"מִי שֶׁהוּא בַּר דַּעַת יָכוֹל לִמְצוא אֶת הַשֵּׁם יִתְבָּרַך בְּתוֹך הַמְּנִיעוֹת בְּעַצְמָן כִּי בֶּאֱמֶת אֵין שׁוּם מְנִיעָה בָּעוֹלָם כְּלָל כִּי בְּתֹקֶף הַמְּנִיעוֹת בְּעַצְמָן נִסְתָּר הַשֵּׁם יִתְבָּרַך"

בעניין: צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על הקבוצות לפני 10 שנים, 1 חודש #54853

יש קבוצה ברמת גן בימי שני, וקבוצה בירושלים בימי שלישי, פעם בשבוע.
את הכתובת המדויקת אפשר לקבל אחרי ראיון עם המזכיר או אחראי קבלת חברים חדשים בכל קבוצה.
אפשר להגיע אליהם דרך המייל help@gye.org.il
לעת עתה אין קבוצת שמור עיניך בצפון. יש קבוצות SA. לפרטים - בקו החם של SA, טלפון: 052-7640209
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על הקבוצות לפני 10 שנים, 1 חודש #54879

• משוחרר12
  • רצף ניקיון נוכחי: 975 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • שלב ב'
אולי כדאי לבדוק אם יש בסיס לפתוח קבוצה בצפון? אולי בשירשור נפרד לבקש מהצפונים לצייץ?

בעניין: צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על הקבוצות לפני 10 שנים, 1 חודש #55057

• layo (יונתן)
אני גם מהצפון ואני בעד....
זמן ליצירת דף: 0.50 שניות

Are you sure?

כן