ברוכים הבאים, אורח

שלום לכולם
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שלום לכולם 1301 צפיות

שלום לכולם לפני 7 שנים, 8 חודשים #93223

• ינון עמוס
  • רצף ניקיון נוכחי: 404 ימים
  • דירוג זהב

שלום לכולם,
הצטרפתי אתמול לקבוצת 12 הצעדים שנפתחה, אבל אני מניח שכמו רבים, גם אני נמצא בעבודה בשעה בה היא מתנהלת ולכן די קשה לי להגיב (ומעבר לכך אני די מתבייש כרגע, למען האמת)
אנצל את הפורום כדי להגיד תודה רבה למארגני הקבוצה ולסוד הכניעה בפרט על התובנות העמוקות וההנחיה, ולומר יישר כוח לכל המשתתפים והמשתפים.
בשלב הזה  נוח לי יותר להציג את עצמי כאן, מקווה שיתאפשר לי גם לדבר קצת בקרוב:
נרשמתי לאתר לפני יותר מחצי שנה. אפילו השתתפתי באחת מהפגישות הטלפוניות, אבל לצערי התייאשתי מהר מאוד מהאפשרות שאי פעם אשתנה והעדפתי לברוח כמה שיותר רחוק. כעת אני שוב בצומת דרכים משמעותית בחיי האישיים (קשר זוגי שאולי בעז"ה יוביל לחתונה), והחלטתי לנסות שוב, בלי ציניות, כי אני רוצה לבנות כבר את החיים המשפחתיים שלי ולא להרוס. אני מלא חששות מהמסע הזה אבל גם אופטימי מאוד ומקווה שייצא לנו להכיר יותר לעומק ולעזור אם יתאפשר. המשך ערב נעים לכולם 

כלום זה לא סתם

תגובה: שלום לכולם לפני 7 שנים, 8 חודשים #93227

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל

איזה יופי, כל הכבוד על ההצטרפות, על הנכונות ועל הפתיחות.

שיתוף כאן הוא מצוין והוא הרבה פעמים במקום/ביחד עם השיתוף בקבוצה הטלפונית, כי בשורה התחתונה לא משנה איך אנחנו משתפים - העיקר שאנחנו מתחילים ליצור קשר עם אנשים אחרים. זה עוזר מאוד להוריד את האשמה והבושה שרובצים לנו על הכתפיים ורק גורמים לנו ליותר נפילות.

אגב, גם אם אתה בעבודה, עדיין הרבה פעמים אפשר למצוא כמה דקות לצאת למקום שקט ולדבר בקבוצה הטלפונית. אני מכיר הרבה חברים שעשו ועושים את זה.

תמשיך לבוא, דברים טובים יקרו.

הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

תגובה: שלום לכולם לפני 7 שנים, 8 חודשים #93241

• avraham raibi
  • רצף ניקיון נוכחי: 1685 ימים
  • חבר ותיק

בהצלחה!

אני בעצמי די חדש ולא הכי פעיל אבל משתדל להיכנס מידי יום להתחזק ולחזק

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.37 שניות

Are you sure?

כן