ברוכים הבאים, אורח

נפלתי, אז מה ?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3

נושא: נפלתי, אז מה ? 5628 צפיות

תגובה: נפלתי, אז מה ? לפני 7 שנים, 6 חודשים #95893

ברוך שעשה לי נס.
אתמול בלילה היה לי דחף לחפש תמונות פורנוגרפיות (לא לאונן חלילה).
אלוקים עשה בשבילי את מה שלא יכולתי לעשות לעצמי. הוא שיפר לי את הזיכרון.
ניזכרתי שהספונסר שלי הדריך אותי מיד לצאת מהחדר במצבים כאלה, וכך עשיתי.
ואז עלי מיד להרים טלפון לחבר, וכך התחלתי לעשות.
אבל כשהסתכלתי על השעון וראיתי שהשעה 1, מיד ניתקתי.
האובססיה נעלמה, אבל ידעתי שאני לא יכול לחזור למחשב אותו לילה, אז הלכתי לישון.
אני חייב לשתף שאני חסר אונים מול ציור. אני לא מזמן ציירתי ציור מיני במחשבה שזה בסדר כי זה לא פורנו.
יש לי דחף לצייר, ואני מוותר עליו רק להיום.
אוהב

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

תגובה: נפלתי, אז מה ? לפני 7 שנים, 5 חודשים #96300

חסר אונים מול זה שרק עכשיו ראיתי את הפוסט המחלים הזה שהוא אחד המטלטלים שראית לאחרונה בעצם הפשטות שלו,
היה לך כל כך ברור שאתה מאפס ניקיון על צפיה בתמונות, זה הזוי.
אבל רבאק, אתה צודק לגמרי.
אסירות תודה שלא צפיתי בשום סוג של פורנוגרפיה מאז שעליתי על דרך אבל כן היו לי מעידות קשות מאוד על גבול הנפילות בנגיעות בעצמי באופנים ובצורות מסוימות, ועצבן אותי שהשאלה שלי הייתה אם לאפס ניקיון או לא, הרגשתי שזה ממש לא לב העניין אלא העניין הוא יותר כמה אני חי תאווה ואובססיה למין, כמה אני חי חיים רוחניים, רק להיום אני מבין יותר ויותר שאם יש לי אובססיה לתאווה, ולא משנה איפה, בבית, ברחוב, במחשב, במוח, או בכל מקום אחר, אין שום משמעות לנקיות שלי מעבר לזה שהיא שומרת עלי במצב מוגן כדי שאוכל לשוב ולעשות תכנית ולחוות חוויה רוחנית.
אני אסיר תודה על המעידה האחרונה שלי שבזכותה אני כיום מחלים ומתנתק אט אט מהאובססיות החדשות שלי למין, כי התאווה היא כמו מים על גג, איפה שיש מקום היא מחלחלת.

תגובה: נפלתי, אז מה ? לפני 7 שנים, 5 חודשים #96406

שלום, שמי לוחם אמיץ, ואני אדם מדהים ששווה את המתנות, זמן, ויחס של אלוקים.
אני חסר אונים מול התאווה, אני לא בורח אליו, הוא רק רץ אלי.
הוא מגיע אליי ברחוב, אוטובוס, חלומות, סרטונים. אני לא יכול איתו, ולא יכול בלעדיו.
רק הקב"ה יכול לעזור לי. איני מבקש שהקב"ה יסיר ממני את התאווה, ואפילו לרגע.
אני פשוט מבקש את ההרגשה שהוא אוהב אותי. תן לי להרגיש אותך, ואין סיכוי שארצה את ההפך רצונינו.

תגובה: נפלתי, אז מה ? לפני 7 שנים, 5 חודשים #96546

שלום, שמי לוחם אמיץ. ואני אדם מדהים שהקב"ה אוהב בלי סוף.
אני מרגיש היום ממש חוסר ביטחון עצמי. אני מרגיש שכולם בקבוצה אתמול בלילה לא קיבלו אותי.
אני מבואס שלא ניגש אלי אף אחד בסוף הקבוצה כדי להגיד שהשיתוף שלי היה הכי חזק, והציל לו את החיים.
אני עדיין מרגיש שהעצבות שאישתי חוותה אתמול בלילה היא באשמתי המלאה, למרות שהיא אמרה לי בערך עשר פעמים שזה לא באשמתי, ואפילו התנצלה על זה שאני מרגיש שהעצבות שלה הוא באשמתי. 
אני לא מצליח לקבל את עצמי, אז אני מרגיש שהקב"ה ואישתי וכולם גם כן לא מקבלים אותי.
המחלה שלי של חוסר ביטחון עצמי מלווה אותי שנים, מאז שאני זוכר את עצמי. ירשתי את זה מאבא שלי.
אבי הוא אדם מדהים, שתמיד מתנצל על כלום, ומתנהג הכי מדהים בעולם לכולם, כדי שיואהבו אותו.
אני בדיוק כזה, אישתי כבר צועקת עלי שהיא כבר לא רוצה לישמוע את ההתנצלויות שלי. אני מסוגל להתנצל על המזג אוויר. אני מקובל בחברה בכל מקום שאני הולך, אבל כשאדם אחד לא מקבל אותי, אני מתחיל להרגיש כאילו אני אדם מושחת. בטח יש לו סיבה טובה לא לקבל אותי, בטח הוא באמת מבין מי אני. 
זה היצר הרע שלי. אבא תראה לי שאתה אוהב אותי, תן לי את הכוח לאהוב את עצמי. אני אדם מדהים עם כישרונות ענקיים, אני לומד הרבה תורה, עוזר הרבה בבית, נקי מהתאווה. תעזור לי שלא לתת ליצר הרע הזה לרסק אותי.
תעשה בשבילי את מה שאני לא יכול לעשות בשביל עצמי.
שבת שלום לכולם
נב. מקווה שכולם יגיבו לי .

תגובה: נפלתי, אז מה ? לפני 7 שנים, 5 חודשים #96547

שלום, שמי לוחם אמיץ. ואני אדם מדהים שהקב"ה אוהב בלי סוף.
אני מרגיש היום ממש חוסר ביטחון עצמי. אני מרגיש שכולם בקבוצה אתמול בלילה לא קיבלו אותי.
אני מבואס שלא ניגש אלי אף אחד בסוף הקבוצה כדי להגיד שהשיתוף שלי היה הכי חזק, והציל לו את החיים.
אני עדיין מרגיש שהעצבות שאישתי חוותה אתמול בלילה היא באשמתי המלאה, למרות שהיא אמרה לי בערך עשר פעמים שזה לא באשמתי, ואפילו התנצלה על זה שאני מרגיש שהעצבות שלה הוא באשמתי. 
אני לא מצליח לקבל את עצמי, אז אני מרגיש שהקב"ה ואישתי וכולם גם כן לא מקבלים אותי.
המחלה שלי של חוסר ביטחון עצמי מלווה אותי שנים, מאז שאני זוכר את עצמי. ירשתי את זה מאבא שלי.
אבי הוא אדם מדהים, שתמיד מתנצל על כלום, ומתנהג הכי מדהים בעולם לכולם, כדי שיואהבו אותו.
אני בדיוק כזה, אישתי כבר צועקת עלי שהיא כבר לא רוצה לישמוע את ההתנצלויות שלי. אני מסוגל להתנצל על המזג אוויר. אני מקובל בחברה בכל מקום שאני הולך, אבל כשאדם אחד לא מקבל אותי, אני מתחיל להרגיש כאילו אני אדם מושחת. בטח יש לו סיבה טובה לא לקבל אותי, בטח הוא באמת מבין מי אני. 
זה היצר הרע שלי. אבא תראה לי שאתה אוהב אותי, תן לי את הכוח לאהוב את עצמי. אני אדם מדהים עם כישרונות ענקיים, אני לומד הרבה תורה, עוזר הרבה בבית, נקי מהתאווה. תעזור לי שלא לתת ליצר הרע הזה לרסק אותי.
תעשה בשבילי את מה שאני לא יכול לעשות בשביל עצמי.
שבת שלום לכולם
נב. מקווה שכולם יגיבו לי .

תגובה: נפלתי, אז מה ? לפני 7 שנים, 5 חודשים #96550

• ישורון_
  • רצף ניקיון נוכחי: 709 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום, לוחם אמיץ.
התרגשתי לקרוא את הפוסט שלך, שאתה מכיר בזה שהקב"ה אוהב אותך בלי סוף, הלוואי והייתי מכיר בזה לו פעם אחת, זה אחד הדברים שאני צריך לתקן אצלי, אתה יכול לקרוא את הפוסט שכתבתי בדקות האחרונות בשרשור שיומני מסע "טוב יום אחד בחצריך מאלף"
אני כשאני נכנס למצב כזה אני מדליק מוזיקה בבית על ווליוום גבוה, ונכנס לאווירה לאט לאט, ככה זה עכשיו, לאט מתחיל להרים רגל ועוד רגל עד שמתחיל לרקוד מתוך קירבת ה'.
זה בזמנים שקודם כניסתי לתוכנית 12 הצעדים אני הייתי 100% נופל, היום אני נשאר מחובר לאלוקים.
זה מוציא אותי מכל מצב, כפשוטו.
 זה אני חושב עזרה ראשונה למצב שלך, אתה שוכב עכשיו על הכביש, מגיע אופנוע של חובש מד"א, הוא מביט בך ומגלה שזה לא אחר מחברו האהוב, הוא לא מתמהמה ומתחיל בפעולות ההחייאה, זה מה שאני עושה עכשיו.
לגבי הבעיה של הבטחון העצמי, ייתכן שתזדקק לטיפול קאוצי'נג וכדומה כהעצמה עצמית וכדו'.
סוד פעם אמר לי לגבי בעיה שלי בזוגיות שאם יש בעיה חיצונית צריך לטפל בה במקביל, אחרת התוכנית לא תעבוד. אני ראיתי את זה על עצמי, לפני הטיפול בבעיה לא הצלחתי לצעוד, היום אני באמצע הטיפול, ואני צועד, אולי לפעמים נופל, אבל ככה זה ילד קטן שמתחיל ללכת יש לו גם נפילות, בסוף הוא צועד בביטחה, שיה"ר שנזכה לכך.
שבת שלום ומבורכת, שיהיה יום שישי נקי
אוהב - ישורון_

אפס בלתך גואלינו, ואין דומה לך מושיענו
מקבל את המציאות של החיים כמות שהיא

תגובה: נפלתי, אז מה ? לפני 7 שנים, 5 חודשים #96554

תודה ישורון, אני מעריך את השיתוף והעיצות.
החוסר ביטחון שלי והתאווה הם שני צדדים של אותו מטבע.
עבודה על אחד תעזור לשני. וכן להפך.
כשאני מרגיש מחובר לקב"ה אני חופשי גם מהתאווה וגם מרגיש ביטחון עצמי.
זה עבודה תמידית שאין איזה טיפול שיכול ליפתור אותם.
אבל לשני הדברים האלה עוזרים קאוצ'ינג, ופסיכולוגים, למרות שהם לא פותרים.
אז יש לי ברוך ה' פסיכולוג, אבל אין לי זמן, ואת זה אני מנסה כרגע לימצוא.
ואני בטוח שהוא יכול לעזור לי, אבל בסופו של דבר, רק הקב"ה באמת יכול לעזור לי.
זהו גל שיחלוף, אבל עד שיחלוף עלי להחזיק חזק ביד של אבא אוהב לא משנה מה.
עלי לדבר עם עצמי ועם חברים ובעיקר עם הקב"ה כדי להנצל מהיצר הרע של התאווה ושל הכפירה ביכולות של עצמי.
תודה רבה לך ישורון שבת שלום

תגובה: נפלתי, אז מה ? לפני 7 שנים, 5 חודשים #96557

• ישורון_
  • דירוג פלטיניום

יופי, לוחם.
אז תמשיך לשתף אותנו, אני מרגיש מה זה קטן לידך, נראה לי שאתה הרבה יותר ממני נמצא בתוך התוכנית.
מצד שני אני מרגיש כל כך קרוב אליך שזה פשוט נכתב לי מאיליו לבקש ממך להישאר איתי ולשתף.
אז אני מאחל לכולנו, שבת שלום ומבורכת.
המשך יום שישי נקי, ושבת נקיה, אמן!!!
ישורון_

תגובה: נפלתי, אז מה ? לפני 7 שנים, 5 חודשים #96569

ברוך ה', גל התאווה ביחד עם החוסר ביטחון עצמי שלי חלפו.
הגיע לי מחשבה בשבת. בסוף מדרש תנחומא על וירא מובא,
שהנסיון של עקדת יצחק לא היה האם אברהם יסכים לישחוט את בנו. פשוט שיסכים.
וזה גם לא היה שיסכים שלא לישחוט את בנו כשהמלאך אמר לו שלא לישחוט, פשוט שיסכים.
הנסיון הוא מה אברהם יעשה כשאלוקים אומר לו שני דברים סותרים.
מובא שאברהם אמר, אני לא יודע האם לישחוט או לא, אלוקים תעזור לי. וזה ניקרא לעמוד במבחן.
כשיהודי במבחן, למי הוא פונה ? כשיש לי קושי עלי ליקרוא לאלוקים.
אני לא צריך לחשוב על תחבולה, או כלי חדש שלא ניסיתי. את זה אעשה שלא בשעת מבחן.
אבל כשממש קשה לי, ואין לי מושג איפה להתחיל, אני צריך את צעד 1,2,3. ואח"כ יש לי מה לעשות.
שבוע טוב לכולם

תגובה: נפלתי, אז מה ? לפני 7 שנים, 5 חודשים #96570

• ישורון_
  • דירוג פלטיניום

נפלא ביותר, אשריך, שיהיה בהצלחה רבה.
שבוע טוב וערב טוב ונקי

תגובה: נפלתי, אז מה ? לפני 7 שנים, 5 חודשים #96590

• חיים3
  • רצף ניקיון נוכחי: 16 ימים
  • חבר קבוע

אחי, מבין אותך. אני הסתכלתי עכשיו על ההודעה לכן  אני עכשיו מגיב. תדע לך שאנו מתקדמים בספירלה שעולה למעלה. זמן התקדמות, נפילה, זמן התקדמות יותר איכותי ולפעמים גם יותר כמותי, נפילה, זמן התקדמות  יותר משובח וחוזר חלילה. אנחנו גם  לפעמים זוכים ולומדים מהנפילה דברים שהיה קשה ללמוד אם לא היינו נופלים.
לכן עם כל הצער שיש בנפילה וזה טוב שהוא קיים כי זה מעורר אותנו לשוב לעצמינו ולברר לנו שזה לא  היה טוב, אנחנו צריכים לנסות להסתכל (ואני מדבר גם על עצמי) על הנפילה לא ככזאת שקוטעת את רצף ההתקדמות הכללית שלנו, אלא כצבע סימון שבילים שבא לעזור לנו לתקן יותר נכון את מה שאנו רוצים ולהוביל אותנו למחוז חפצינו. מקווה שדבריי  יהיו לתועלת  בסיעתא דשמיא

:pinch: אזהרה: ספוילר!

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 5 חודשים על ידי חיים3.

תגובה: נפלתי, אז מה ? לפני 7 שנים, 5 חודשים #96592

החלטתי לנסות משהו חדש שעוד לא ניסיתי.
החלטתי לרדת על הברכיים בבוקר ובערב, ולבקש מהקב"ה לעזור לי.
נמנעתי מזה עד עכשיו, כי זה הרגיש מוזר, וקצת גויי. אבל כשאני על הברכיים אני מרגיש ממש חסר אונים.
"מן המצר קראתי קה ענני במרחב קה".
יש מאמר "אם תמשיך לעשות מה שעשית, תמשיך לקבל את מה שקיבלת".
אנסה לגוון, ולקבל נקיות יותר יציבה בעז"ה.

תגובה: נפלתי, אז מה ? לפני 7 שנים, 5 חודשים #96594

• ישורון_
  • דירוג פלטיניום

בהצלחה חבר,
תמשיך לעדכן ולשתף
רוצה בהחלמתך ובהצלחתך.
חברך - ישורון_

תגובה: נפלתי, אז מה ? לפני 7 שנים, 5 חודשים #96608

זה דבר באמת טוב לרדת על הברכיים, זה גם מיחד זמן ברור לתפילה לאבא אוהב, ולא איזה מלמול בדרך לאוטובוס...

תגובה: נפלתי, אז מה ? לפני 7 שנים, 5 חודשים #96735

שלום חברים
אני נקי 3 ימים מצפיה בתמונות פורנוגרפיות.
מאוד קשה לי בתחום הזה. אני כבר לא אוננתי חצי שנה, ולא צפיתי בסרטי פורנו חצי שנה, וזה נס.
מה שעזר לי להפסיק לאונן, זה להסתיר את ימי הנקיות שלי, כך שהנקיות הוא בשבילי בלבד, ובאמת רק להיום.
אני עכשיו מנסה את זה על התמונות. בעז"ה, אציג את מספר ימי הנקיות שלי אחרי 90 ימים נקיים.
החוסר ביטחון עצמי שלי אומר לי כשאני נופל, אל תאפס, כדי שיחשבו שאתה משהו.
כשזה מוסתר, יותר קל לי לאפס גם כשאני נופל.

• עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3
זמן ליצירת דף: 0.82 שניות

Are you sure?

כן