ברוכים הבאים, אורח

המלחמה בתאווה בזירה הציבורית
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: המלחמה בתאווה בזירה הציבורית 634 צפיות

המלחמה בתאווה בזירה הציבורית לפני 8 שנים, 5 חודשים #79351

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 26 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
לאלה מאיתנו שמתחברים לפייסבוק

באתר הפייסבוק שלו כתב הח"כ לשעבר ויו"ר מפלגת "זהות" כיום, משה פייגלין פוסט שטוען שהמדינה צריכה להגביל את אתרי הפורנו.

הוא חוטף שם אש מכל הכיוונים על הדבר הזה. אולי שווה להתחבר מחשבונות פייס אנונימיים כדי להגיב.
נראה לי חשוב מאוד להעלות את העניין לסדר היום.

אם יש לשמור עניך דף פייסבוק כדאי שמי שאחראי עליו יגיב שם. יכול להיות שזה יביא לנו מחלימים חדשים.

תגובה: המלחמה בתאווה בזירה הציבורית לפני 8 שנים, 5 חודשים #79353

גם ברחוב לא כזה נוח ללכת.
הרחוב והאינטרנט הפכו לביוב
אני מסכים עם ההגבלה של האתרים האלו, אין בהם תוכן חיוני לאנושות בכלל וכלל.
רק זבל ושתיפת מוח שאנשים מעלים.
לא נראה לי שיש מה לעשות עם איזה כתבה בפייסבוק ועם חבר כנסת כזה או אחר.
צריך מעשים בפועל. דיבורים לא יעזרו.

מקוצר רוח /לשעבר

שמחת חינם /לשעבר

Legopart /לשעבר

תגובה: המלחמה בתאווה בזירה הציבורית לפני 8 שנים, 5 חודשים #79362

• אלי
  • דירוג פלטיניום
איזה מעשים אתה מציע?

לצערי אף מפלגה לא דוחפת את העניין. היה מישהו שקשור לשמור עניך שרצה לרוץ עם זה בבחירות האחרונות אבל הסבירו לו שיגרום יותר נזק פוליטי מתועלת ולכן הסיר את המועמדות.

לדעתי זה דבר שהמדינה צריכה להוביל ולכן שווה לתמוך במי שדוחף את העניין (אני לא מדבר בהכרח להצביע לו אלא לכל הפחות לכתוב תגובות אוהדות)

הסיבה השניה שכתבתי את הפוסט הזה היא כדי שדרך התגובות שם ליצור פירסום חינמי לאתר שלנו. תחשוב שמי שיראה את התגובה יכנס לאתר וחייו ינצלו.

לדעתי כדאי שיהיה דף פייסבוק לשמור עניך בדיוק לשם המטרות האלו.

תגובה: המלחמה בתאווה בזירה הציבורית לפני 8 שנים, 5 חודשים #79373

שלום אלי
אני חושב שהמלחמה בפורנו בזירה הציבורית היא דבר חשוב. ולמעשה מייסד האתר שלנו עושה פעולות חשובות בעניין הזה.
אבל יש לי בעיה: אני חולה במחלת ההתמכרות. לכן כל מלחמה, ויכוח או פעילות ציבורית גורמים לי להפעיל חלקים לא בריאים בתוכי שנוגעים לעצם המחלה.
כשאני מתווכח בפייסבוק אני מחפש לייקים, ואני חושב אילו טיעוני מחץ אוכל לכתוב ואני עוקב אחרי הדיון ואני שואב המון ערך חיובי או שלילי ממה שקורה שם. אני לא מסוגל להיות בזירה הזו בנינוחות.
ואתה יודע מה קורה לי כשאני מאבד את השלווה? אני הולך... לתאווה.
אז בין שתי האופציות: להילחם בתאווה בזירה הציבורית ולהשתמש, או לא להילחם ולהיות מפוכח - אני מעדיף את האופציה השנייה. עוד אדם מפוכח בעולם מועיל הרבה יותר מפוסט בפייסבוק. מה גם שעבורי זה דיני נפשות.
כמובן, כתבתי מה שנכון לי. אתה תתייעץ ותגיע למסקנה מה נכון לך.
בהצלחה
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

תגובה: המלחמה בתאווה בזירה הציבורית לפני 8 שנים, 5 חודשים #79378

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
מזדהה עם דבריו של הדוקטור המאסטר
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

תגובה: המלחמה בתאווה בזירה הציבורית לפני 8 שנים, 5 חודשים #79379

• אלי
  • דירוג פלטיניום
בקורס מד"א מלמדים את שלבי ההחייאה - A,B,C. אבל לפני השלבים הללו מגיע S - Safty

ברור שלפני שאתה בא להיטיב לאחרים ולמשוך אותם לאתר אתה חייב קודם כל לדאוג לבטיחות של עצמך ולראות שאתה לא נופל בדרך לעזור לאחרים.
מראש סייגתי בתחילת הפוסט שאני כותב לאלו שאין להם בעייה להכנס לפייסבוק והכוונה היא למי שבטוח בעצמו שהכניסה לשם לא תפיל אותו.

לגבי הפעולות החשובות, כהגדרתך, שמייסד האתר עושה בעניין, הזכרתי את העלאת האפשרות שהוא ירוץ לכנסת והורדת האפשרות לאחר שהתבררה חוסר התבונה שבמהלך. לכן הצעתי להכנס לאותו פוסט בפייסבוק שבו פייגלין מביא את המאבק בפורנו בתור חלק מהאג'נדה שלו. פייגלין ירוץ בכל מקרה כדי לקדם עניינים שחשובים לו, אני רק רוצה שמי שיכול מחברי האתר ילחץ עליו שנושא המאבק בפורנו אכן ישאר בחזית ולא ידחק לקרן זווית בגלל המתקפות הציבוריות עליו.
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 5 חודשים על ידי אלי.

תגובה: המלחמה בתאווה בזירה הציבורית לפני 8 שנים, 5 חודשים #79385

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
גם אני מזדהה עם הדברים של הד"ר המקומי שלנו, ונראה לי שגם הדגש שהוא שם לא היה על הבעיתיוות של הפייסבוק, אלא על הבעיה האישית שלי במלחמות.

אני הייתי רוצה לקחת את זה צעד אחד קדימה, אבל ראשית כל הבהרה. ברור לי שחשוב לפעול בכל הזירות כדי לנסות למזער את החשיפה הגדולה שיש היום לכל אחד (כולל נערים ואפילו ילדים) לפורנו, בדיוק כפי שברור לי שחשוב לפעול כדי למזער את החשיפה הגדולה שיש היום לכל אחד לסרטים של רצח (דאעש ושות') ולעוד הרבה דברים שמשחיתים את הנפש.

מה שכן - עבורי מסוכן להתעסק עם זה, כי אני בקלות מסוגל להשתכנע שהבעיה היא לא בי - הבעיה היא באינטרנט. אז יכול להיות שאם הייתי חי לפני דור ולא היתה הרבה תאווה זמינה כפי שהיא היום, אולי לא הייתי מגיע למקום שאליו הגעתי, אבל אחרי שנדבקתי בוירוס של ההתמכרות, הבעיה כבר לא שייכת למרחב הציבורי אלא אך ורק אליי באופן אישי, ורק בזה אני רוצה להתמקד.

אז כן, המנהל של שמור עיניך פועל ברמה הציבורית וגם ח"כ לשעבר פייגלין דוחף לשם, וכל הכבוד להם. אבל אני מכור וחשוב לי לשמור את הראש שלי מכוון למטרה החשובה בחיים שלי: להישאר נקי.

בכל מקרה - תודה על העלאת הדברים לדיון, ואם ייצא מהם גם משהו מעשי אז מה טוב.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

תגובה: המלחמה בתאווה בזירה הציבורית לפני 8 שנים, 5 חודשים #79414

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
חשבתי על הפוסט והשרשור דקות ארוכות. מחד אני באמת מזדהה עם הדוקטור (זה פרופסור!) והאחרים - ויכוחים ואיבוד השלווה שלי לא עושים לי טוב. נקודה. מצד שני, אנחנו פה יודעים: אין תחליף למישהו שמגיע "מהשטח". אדגיש שאין לי פייסבוק אבל אני כן פעיל ברמה ציבורית באופן זה ואחר. אני כן מופיע בכל מיני פורומים ומדבר על מה שחוללה התאווה בחיי. כיצד התנתקתי ממנה, ומה קורה לי בלעדיה.

כן, אחרי לא מעט תהיות טעיות ועוד כמה קטסטרופות, למדתי שיש מה לעשות = לספר את הסיפור שלי בלי להתווכח עם אדם. פשוט לתאר את החוויה שלי כמי שסבל מתאווה והחלים ממנה. אם אני מסוגל לעשות את זה בלי להתווכח יש מצב שזה מה שעלי לעשות.

ומכאן לעניין הפייסבוק של פייגלין: אני בדעה שמי שיכול לכתוב שם את הסיפור שלו בלי להתווכח עם אף אחד, פשוט לחלוק חוויה שיעשה את זה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 5 חודשים על ידי אסירותודה.

תגובה: המלחמה בתאווה בזירה הציבורית לפני 8 שנים, 5 חודשים #79430

• תחרות כלבים
  • רצף ניקיון נוכחי: 1923 ימים
  • דירוג זהב
חשבתי רבות האם להגיב לשרשור זה.
תכף תבינו גם למה.

אבל לאחר שקראתי את כל הפורום כמו בכל בוקר, גיליתי כמה אני אוהב את כולכם ומודה לכם מעומק ליבי על מה שהאתר ואתם הענקתם לחיי.
אז החלטתי לשתף.

אני פעיל מאוד במפלגת 'זהות' בראשות משה פייגלין.
אני מתעסק המון במדיות החברתיות ונוכח בארץ הדמיונית הזאת.
מכל מיני כיוונים.
פייגלין לא יוכל לקדם את זה בצורה ציבורית, לפחות לא בצורה גלויה. זה מעורר יותר מדי התנגדות ואגב, לדעתי גם בצדק.
בתחילת הנסיון הנוכחי שלי להחלים כתב לי מישהו בהודעות פרטיות ושאל לגביי חסמים שהצבתי לעצמי. האם הגבלתי את האינטרנט ומה עשיתי בהקשרים אלו.
בתחילה עניתי שזה בלתי אפשרי בגלל אישתי וחברים וכו' וכו', תירוצים מארץ התירוצים.
לאחר מחשבת עומק הבנתי שני דברים, אחד חשוב מאוד והשני פחות:
א. זה בלתי אפשרי באמת לחסום - אנחנו יודעים היטב שתמיד נמצא את הדרך לתאווה, לא משנה כמה גדות וחסמים נשים לעצמנו (והיה פה חבר שכתב על איך שהסתובב שעות בירושלים וחיפש ווי פיי פתוח עם הפלאפון).
ב. וזה הקריטי - זה עניין של החלטה. של מאמץ. של פרו אקטיביות. לפחות אצלי, אני יודע שלא יהיה ערך ממשי לאורך זמן אם רק אחסום את עצמי ולא אדע לבנות את אותם גדרות פיזיים גם אצלי בראש בצורה רוחנית אמיתית.

לכן הקידום של נושא התאווה בצורה ציבורית צריך להעשות בצורה אחרת לדעתי ושימו לב - צריכים אותנו שם בחוץ.
בדיוק כמו שאסירותודה היקר מפז כתב - אנחנו חייבים להפיץ את סיפורנו.
אפילו אם זה דרך פרופילים פיקטביים בפייסבוק, יוזרים אנונימיים בפורומים, להפיץ את המידע בנושא.
דיברנו על זה פעם בשרשור של Free לגביי קהילה באמריקה שנקראית NoFap - בארה"ב ובכלל במערב יש היום הרבה מודעות לנזקים של הפורנו והתאווה. חוסר תפקוד מיני, חיווט מוחי בעייתי, מעשים אמיתיים ולא חוקיים.
כל מה שאנחנו מכירים.
והרבה אנשים נוטשים את הדרך הזו..
אבל גם רב הנסתר על הגלוי ולא יודעים איך המערכת פועלת לגמרי.
כמו כן ישנה הרבה התנגדות מכיוונים מובנים (חשבו רגע על 'מחקרים' ה'מוכיחים' שאין שום רע בפורנו וזה לא עושה כלום לנפש, חשבו מי מממן את אותם 'מחקרים' וכמה כסף מתגלגל בתעשיית הפורנו).
אבל מצד שני ישנה התעוררות פרטית של הרבה מאוד אנשים שיודעים שהם בדרך למקום לא טוב.
בהקשר זה אני בטח שיש לנו תפקיד לעזור ולהפיץ את הבשורה..
הלוואי והיה לי האומץ לכתוב פוסט ארוך ארוך בפייסבוק, אולי העתק הדבק מהחשיפה שלי בפורום זה - הלוואי והייתי יכול לעמוד על הבמה ולצעוק לכולם! הנה אני! זה מה שפורנו עשה לחיי! והנה גם כרטיס היציאה מהסרט הזה.
כנראה שלעולם לא אצליח.
אבל כדאי לנו לחשוב איך אנחנו משכללים את המערכת איתור והצלה שלנו.
וודאי שרק החזקים שכבר מחזיקים עצמם יחסית מעל למים יתעסקו בדברים האלה.
אני לדוגמא - נשאר כרגע מרוכז בעצמי וב48 הימי נקיות שלי.

סתם רציתי לכתוב.
אוהב אתכם מאוד
תודה רבה

**ומי שרוצה עוד מידע או לשוחח על כך, מוזמן לפרטי
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
תחרות כלבים - אביתר בנאי

"נוסע במונית, לא זוכר את הכתובת
כל כך הרבה זמן בחושך
הייאוש, הבשר, הגאווה
אויבים גדולים שאני טיפחתי
להדליק את השמש
בצחוק ובכי ובמנגינה
אני כבר מגיע, אני כבר נמצא"
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

לסיפור הישן/חדש שלי: tinyurl.com/nkms2jn

ליומן המסע שלי אל הנקיות: tinyurl.com/pdd3fy3
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 5 חודשים על ידי תחרות כלבים.

תגובה: המלחמה בתאווה בזירה הציבורית לפני 8 שנים, 5 חודשים #79444

• קדימה הלאה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום!
איני חושב שחוק כזה הוא דבר מיותר.
לאור סקר של נט ספארק מלפני 5 שנים 80 אחוז מהאנשים הגיעו לפורנוגרפיה בכוונה.
עכשיו תחזרו לשרשור של פייגלין ותבינו שכמעט כל אחד שם נכבה מזה.
אני חושב שלפני שאדם מגיע לרמה של התמכרות הוא לא יחפש את הפורנו בפחי זבל .
וגם אם נגיד שכן בכל זאת לאמירה ציבורית שאומרת אנחנו לא רוצים את זה בחיינו יש צד טוב אם בשיח ואם בקידום של דרכים להיזהר מזה.
לא חושב שתעשיית הפורנו שמהווה 35 אחוז ממה שיש באינטרנט תוותר אז סוף כל סוף הם יהיו יותר בצד.
בקיצור אני לא רואה רע בלעודד חוק כזה .
עכשיו מה הדרך?
זה כבר לא ביכולתי הייתי אומר שהאנשים שכאן שבהחלמה גדולה יכולים יותר להגיד אך מאוד התחברתי להצעה של אסירות תודה גם אם לא להילחם ישירות לפחות להעלות את המודעות לסיפורים חיים ואולי אנשים יגיעו לאתר או לא יגיעו לאתרים אחרים.
שיהיה לנו החלמה!
תמיד אשמח לעזור! ניתן לשלוח הודעה פרטית במקרה שצריך..
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.47 שניות

Are you sure?

כן